Blog

2014-10-31

Rozwiązania IT dla branży TSL – jak je promować?

Przedsiębiorcy z branży TSL coraz lepiej rozumieją, że zakup rozwiązań informatycznych wspomagających ich biznes to nie wydatek, a inwestycja. Sektor IT nie potrafi jednak tej zmiany świadomości wykorzystać w komunikacji marketingowej. Wynika to z problemów ze znalezieniem języka, który będzie zrozumiały dla potencjalnych klientów. Czy o systemach informatycznych dla logistyki można opowiedzieć w taki sposób, by trzyliterowe skrótowce (TMS, ERP, WMS itp.) stały się intersujące? Zobacz jak z tym problemem poradziło sobie 50 firm dostarczających rozwiązania IT dla branży TSL na polskim rynku.

2014-10-13

Jak promują się firmy oferujące wyposażenie magazynów?

Poprzedni rok przyniósł rekordowy popyt na powierzchnie magazynowe, a 2014 powinien jeszcze poprawić ten wynik. Jeśli uzupełnimy te dane o rekordowe inwestycje w tym obszarze – perspektywy dla firm oferujących wyposażenie magazynów wydają się w naszym kraju więcej niż obiecujące. Jakie działania marketingowe prowadzą te przedsiębiorstwa i czy przekuwają się one w realne wyniki sprzedażowe?

Case Studies

Kontakt

Warszawa

Arskom Group Sp. z o. o.Kariera
Augustyna Locci 30
02-928 Warszawa
KRS: 0000433320
NIP: 521-36-36-776
Sukces Arskom Lab jest oparty na znakomitych ludziach tworzących nasz zespół. Jeśli jesteś ambitny i chcesz pomóc klientom w działaniach marketingowych, koniecznie wyślij do nas aplikację. Napisz czym wyróżniasz się od innych ludzi i określ czy interesuje Cię staż, czy praca na stałe. Zawsze znajdziemy miejsce dla najlepszych kandydatów.
kontakt@arskomlab.pl kariera@arskomlab.pl
Google+